9.VII.2017 – XIV Niedziela zwykła

1.Dziękuję za modlitwę w mojej intencji w czasie mojego pobytu w szpitalu, za zainteresowanie, wszystkie telefony, smsy, dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzili w szpitalu. Dziękuję za posprzątanie w minionym tygodniu terenu kościelnego, za skoszenie trawy. Bóg zapłać. Szczególne słowa podziękowania kieruję do ks. Zbyszka, który przez ten czas mnie zastępował, aż się sam przeziębił i zachorował. Bóg zapłać.

2. W tygodniu Msze Św. – we wtorek i czwartek o godz. 7.00, pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

3. Składam serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.

4. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie, gdziekolwiek wyjedziemy, o Panu Bogu, o modlitwie, niedzielnej Mszy Św.

5. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: od poniedziałku do soboty – Msza św. gregoriańska za ś. p. + Stanisławę Grabowską, w niedzielę – 16.07. – godz. 10.00 – + Bronisława Świątko i Ryszarda Świątko, - godz. 11.30 – + Teresę Pochopień Błaszczak w 4 rocz. śm., - godz. 16.00 – + Stanisławę Grabowską