6.VIII.2017 – XVIII Niedziela zwykła

Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

Mariusz Rosiak, kaw. z Trzcian z naszej parafii i Agata Jakubowska, panna z Warszawy, par. Narodzenia N.M.P. na Płudach.

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie wyżej wymienione osoby polecamy modlitwie parafian.

1. Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały kościół. Dziękuję za kwiaty. Bóg zapłać. Na stoliku z gazetami leży lista na sprzątanie kościoła w kolejne soboty. Proszę o wpisywanie się.

2. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

3. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę na budowę naszego kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

4. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: od poniedziałku do soboty Msza Św. greg. + Edwarda Kowalskiego, w niedzielę – 13.VIII. – godz. 10.00 – + Stanisława i Mariusza Rosłan – godz. 11.30 – w int. Szymona i Wiktorii z okazji urodzin – godz. 16.00 – + Edwarda Kowalskiego