2.VII.2017 – XIII Niedziela zwykła

Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć: Krzysztof Jacek Dobrowolski, kaw. z Trzcian z naszej par. i Natalia Ewa Kalinowska, panna z Serocka, par Serock – zapowiedź II. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie wyżej wymienione osoby polecamy modlitwie parafian.

1.Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały naszą kaplicę. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Msza Św. o godz. 18.00. Spowiedź od 17.30. Zapraszam do comiesięcznej spowiedzi. Od godz. 10.00 w piątek odwiedzę z Komunią Św. chorych leżących w domach.

3. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie, gdziekolwiek wyjedziemy, o Panu Bogu, o modlitwie, niedzielnej Mszy Św.

4. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

5. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: - od poniedziałku do soboty – Msza św. gregoriańska za ś. p. + Stanisławę Grabowską, oraz w poniedziałek – 3.VII. – godz. 12.00 – pogrzeb + Andrzeja Więcha, – godz. 18.30 – w int. pp. Renaty i Grzegorza w 22 rocz. ślubu, w niedzielę – 9.VII. – godz. 10.00 - + Wiesława Szkup w 10 rocz. śm. i Krystynę Szkup, - godz. 11.30 - + Eugeniusza Młynarek, Jana i Stanisłwę Płatek, - godz. 16.00 - + Romana Liwskiego w 22 rocz. śm. oraz w int. Haliny Liwskiej z okazji 90 rocz. urodzin i imienin