25.VI.2017 – XII Niedziela zwykła

Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

Krzysztof Jacek Dobrowolski, kaw. z Trzcian z naszej par. i Natalia Ewa Kalinowska, panna z Serocka, par Serock – zapowiedź I,

Dominik Sebastian Stopka kawaler z par. w Janówku i Martyna Agnieszka Tołpa panna z Trzcian z par. tut. – zapowiedź II.

Michał Sapiejewski, kawaler z par. Św. Franciszka w Warszawie i Paulina Otrembska, panna z Rajszewa, z par. tut. – zapowiedź II.

Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie wyżej wymienione osoby polecamy modlitwie parafian.

1.Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały naszą kaplicę. Bóg zapłać.

2. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.30 wspólna modlitwa rodziców modlących  się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich rodziców.

3. W czwartek – 29 czerwca – przypada uroczystość Św. App. Piotra i Pawła. Msza Św. o godz. 7.00. W tym dniu, w Kościele powszechnym – na całym świecie, zbierane są na tacę ofiary przeznaczone na utrzymanie i działalność Stolicy Apostolskiej, tzw. świętopietrze.

4. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie, gdziekolwiek wyjedziemy, o Panu Bogu, o modlitwie, niedzielnej Mszy Św.

5. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

6. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: - od poniedziałku do piątku – Msza św. gregoriańska za ś.p. + Stanisławę Grabowską, w sobotę – 1.VI. – godz. 17.00 – + Ewę Nosarzewską w 6 rocz. śm., - godz. 17.30 - + Stanisławę Grabowską (greg.), - godz. 18.00 – + Lucynę w 4 rocz. śm. i Jerzego Bierzuńskich, w niedzielę – 2.VII. – godz. 10.00 – + Mariana Kamińskiego, - godz. 11.30 – z okazji imienin + Mariana i w 24 rocz. śm., i Stanisławę Pełków, - godz. 16.00 – + Zofię i Stefana Zadrożnych