19.XI.2017 – XXXII Niedziela zwykła

1.Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Przeżywana jest jako Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. We wszystkich parafiach w Polsce będzie ponowienie aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

2. W soboty o godz. 7.00 Panowie ze Wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci Matki Bożej. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do wspólnego śpiewu zapraszamy.

3. W sobotę – 25.10. o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszamy nie tylko ministrantów, ale i chłopców, którzy chcieliby się włączyć do służby przy ołtarzu.

4. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.

5. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek – o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.

6. Rekolekcje adwentowe będą w naszej parafii od I niedzieli adwentu – 3 – 4 – 5  grudnia (niedziela, poniedziałek i wtorek).

7. W tym tygodniu ks. Proboszcz będzie kontynuował roznoszenie opłatka na wigilię według następującego planu:

– w poniedziałek – 20 listopada od godz. 10.00 - Skierdy, ul. Nadwiślańska od Rajszewa do Mdlińskiej oraz ul. Lipowa, ul. Muzyczna, ul. Czapli Siwej, ul. Zielona, ul. Wesoła, ul. Młodzieżowa, ul. Krzywa.

- w środę - 22 listopada – od godz. 10.00 Skierdy – ul. Modlińska (od Suchocina do ul. Golfowej w Rajszewie), Sołecka, Tesli, Kanarkowa, Rysia, Jaskółki, Lokalna, Wilgi, Rodzinna, Wronia, Krucza i ul. Modlińska i Bagno w Rajszewie;

- w czwartek – 23 listopada od godz. 14.00 – Rajszew, ulice: Daliowa,  Magnolii, Nasturcji, Polna, Fiołkowa, Chabrowa, Różana, Wiosenna, Konwaliowa, Nasza Droga,

- w piątek – 24 listopada – od godz. 14.00 -  Skierdy, ulice: Czajki, Kukułki, Zięby, Puszczyka – (z przerwą na Mszę Św. – od 17.30 – do 18.30)

- w sobotę – 25 listopada – od godz. 10.00 – Trzciany

- we wtorek – 28 listopada od godz. 14.00 – Skierdy, ulice: Kowalika, Pawia, Gołębia, Szczygla, Skowronkowa

– w środę – 29 listopada – od godz. 14.00 – Skierdy, ulice: Orla, Sokola, Jastrzębia, Krogulcza.

Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na budowę kościoła.

W opłatek będzie można zaopatrzeć się również w kościele w kaplicy od I niedzieli adwentu.

8. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – 20.11. – godz. 18.00 – + Andrzeja Więch, w piątek – 24.11. – godz. 18.00 – + Izabelę Felak w 14 rocz. śm., w niedzielę – 26.11. – godz. 10.00 – + Tadeusza Kowalika w 17 rocz. śm., godz. 11.30 - + Józefa i Rozalię Kowalik, - godz. 16.00 – + Stefana Mościckiego