15.X.2017 – XXVIII Niedziela zwykła

1.Dziękuję paniom, które sprzątały kościół i kaplicę. Dziękuję za kwiaty. Bóg zapłać. Na stoliku z gazetami leży lista na sprzątanie kościoła w kolejne soboty. Proszę o wpisywanie się.

2. Trwa miesiąc październik związany z modlitwą różańcową. Nabożeństwa różańcowe codziennie, po Mszy Św. o godz. 18.00, oprócz wtorku. We wtorki, Msza Św. o godz. 7.00 rano, a po niej nabożeństwo różańcowe. W niedziele różaniec po Mszy Św. o godz. 16.00.  W poniedziałki, środy i piątki różaniec z udziałem dzieci. Dla dzieci jest konkurs związany z różańcem. Dzieci zbierają na specjalnych kartkach pieczątki w poniedziałek, środę i piątek.

3. Od jakiegoś czasu panowie ze wspólnoty mężczyzn w soboty o godz. 7.00 śpiewają Godzinki ku czci Matki Bożej. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do wspólnego śpiewu na cześć Matki Najświętszej to zapraszamy w soboty na 7.00 do kaplicy.

4. W sobotę – 21.10. o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszam na to spotkanie nie tylko ministrantów, ale też chłopców, którzy chcieliby być ministrantami.

5. W najbliższą sobotę – 21.X.po Mszy Św. i różańcu, ok. godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie nowej grupy biblijno – liturgicznej „Słowo i Ciało” – prowadzonej przez Wojtka Wielądka. Prosimy o przeczytanie 2 Księgi Samuela i przyniesienie własnego Pisma Św. Zapraszamy.

6. Msze Św. w tygodniu – we wtorek o godz. 7.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

7. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.

8. Można zgłaszać zmarłych na wypominki. Wypominki to nieustanna modlitwa Kościoła za zmarłych. W naszej parafii wypominki będą, podobnie jak teraz, w czasie Mszy Św. o godz. 10.00 i 16.00. Na stoliku z gazetami leżą kartki, na których można wpisać swoich zmarłych.

9. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – 16.10. – godz. 18.00 – + Andrzeja Więch, w środę – 18.10. – godz. 18.00 – w int. Martyny Niwińskiej w 18 rocz. urodzin, w czwartek – 19.10. – godz. 18.00 – + Waldemara Łabędź w 6 m-c od śm., w piątek – 20.10. – godz. 18.00 – + Grażynę Kluczyńską, w sobotę – 21.10. – godz. 18.00 – + Urszulę Sikora z okazji imienin, w niedzielę – 22.10. – godz.10.00 – + Stanisława, Rozalię, Tadeusza Rębelskich, Hanię i Lecha Zarychta, Iwonę, Romana i Halinę Adamczyk, zm. z rodz. Nasiłowskich, Jerzego Gorzelak, - godz. 11.30 – + Stanisława Pełkę, - godz. 16.00 – + Tadeusza z okazji imienin i Natalię Jabłońskich.