10.IX.2017 – XXIII Niedziela zwykła

1.Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały kościół. Dziękuję za kwiaty. Bóg zapłać. Na stoliku z gazetami leży lista na sprzątanie kościoła w kolejne soboty. Proszę o wpisywanie się.

2. Rodziców i dzieci z klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. zapraszam na I spotkanie po Mszy Św. w dzisiejszą niedzielę – o godz. 11.30

3. Młodzież kl. II i III gimnazjów oraz starszą zapraszam na I spotkanie rozpoczynające przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie trwa 2 lata. Pierwsze spotkanie dziś, w niedzielę – po Mszy Św. o godz. 16.00.

4. Wspólnota mężczyzn wznawia swoje spotkania formacyjne po przerwie wakacyjnej. Dziś, o godz. 19.00 – w kaplicy I spotkanie po wakacjach. Nie jest to grupa tylko modlitewna, ale przede wszystkim formacyjna, której celem jest pomóc mężczyznom odkrywać swój męski i ojcowski charyzmat. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do tej grupy.

5. W najbliższą sobotę – 16.IX. o godz. 19.00 odbędzie się drugie spotkanie nowej grupy biblijno – liturgicznej „Słowo i czyn” – prowadzonej przez Wojtka Wielądka. Prosimy o przeczytanie Księgi Hioba i przyniesienie własnego Pisma Św. Zapraszamy.

6. W tym tygodniu od środy będę nieobecny. Jadę z pensjonariuszami DPS prowadzonym przez ss. Wspomożycielki Dusz Czyśćcowych na taką wycieczko – pielgrzymkę. W związku z tym we czwartek nie będzie Mszy Św., we wtorek Msza Św. o godz. 7.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00. Na zastępstwo przyjedzie ks. Kołoniecki – poprzedni proboszcz z Chotomowa.

7. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w sobotę – 16.IX. – godz. 18.00 – + Andrzeja Więch, w niedzielę – 17.09. – godz. 10.00 – + Stanisława, Rozalię, Tadeusza Rembelskich, Hanię i Lecha Zarychta, Iwonę i Romana Adamczyk, zm. z rodz. Nasiłowskich, Halinę Adamczyk, Jerzego Gorzelak, - godz. 11.30 – + Janinę Sikora i Leona Oleksiaka, - godz. 16.00 – + Barbarę Dąbrowską w 20 rocz. śm., Mariana Dąbrowskiego, Helenę i Feliksa Młoduchowskich, Janinę i Bernarda Dąbrowskich