24.IX.2017 – XXV Niedziela zwykła

1.Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały kościół. Dziękuję za kwiaty. Bóg zapłać. Na stoliku z gazetami leży lista na sprzątanie kościoła w kolejne soboty. Proszę o wpisywanie się.

2. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.30 modlitwa rodziców modlących się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich na tę wspólną modlitwę.

3. Ofiary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.  Za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła składam serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

4. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

5. W sobotę – 30.09. o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów. Zapraszam na to spotkanie nie tylko ministrantów, ale też chłopców, którzy chcieliby być ministrantami.

6. W najbliższą sobotę – 30.IX.po Mszy Św. ok. godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie nowej grupy biblijno – liturgicznej „Słowo i ciało” – prowadzonej przez Wojtka Wielądka. Prosimy o przeczytanie 1 Księgi Samuela przyniesienie własnego Pisma Św. Zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę – 1.X. na Mszę Św. o godz. 11.30 zapraszam szczególnie dzieci z kl. III z rodzicami na spotkanie przed I Komunią Św. Dzieci otrzymają różańce, natomiast na Mszę Św. o godz. 16.00 w najbliższą niedzielę zapraszam młodzież kl. II i III gimnazjów na spotkanie przed Bierzmowaniem.

8.Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się miesiąc październik, a z nim nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszej parafii po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00.

9. W sobotę – 7.X. – jest organizowana akcja pod nazwą różaniec do granic. Ideą tej akcji jest opasanie całej Polski modlitwą różańcową. Wzdłuż całej granicy Polski będzie odmawiany różaniec w intencji ojczyzny i świata. Udział w tej akcji i wyjazd w określone miejsca wzdłuż granicy już zgłosiło ponad milion osób. W parafiach w tym czasie będzie prowadzona modlitwa różańcowa. U nas – 7. X. o godz. 14.00 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza Św.

10. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – 25.09. – godz. 18.00 – w int. Karoliny i Marka Krysztofiec w 15 rocz. ślubu, w czwartek – 28.09. – godz. 7.00 – + Andrzeja Więch w 3 m-c śm., w piątek – 29.09. – godz. 18.00 – + Urszulę Sikora w 5 m-c od śm., w sobotę – 30.09. – godz. 18.00 – + Stanisławę Boniecką i Bolesława Bonieckiego, w niedzielę – 1.10. – godz. 10.00 – + Hieronima Mariańskiego z okazji imienin, - godz. 11.30 – + Krzysztofa Rosiaka z okazji urodzin, - godz. 16.00 – w int. KŻR