Intencje mszalne

11.04. – 18.04.2022r.

11.04. – Wielki Poniedziałek. 18.00 12.04. – Wielki Wtorek. 7.30  13.04. – Wielka Środa. 18.00  14.04. – Wielki Czwartek. 18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej.  15.04. – Wielki Piątek. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej. 16.04. – Wielka Sobota. 19.00 Wigilia Paschalna +Barbarę i Tadeusza Zając. 17.04. – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. 6.00 Rezurekcja za Parafian. 10.00 + Józefa Rosika …

11.04. – 18.04.2022r. Read More »

4.04. – 10.04.2022r.

4.04. – Poniedziałek. 18.00 + Ludwika Bonieckiego. 5.04. – Wtorek. 7.30 + Stanisława Dulczewskiego od uczestników pogrzebu. 6.04. – Środa. 18.00 + Urszulę Wierzbicką. 7.04. – Czwartek. 7.30 + Wacława Świętlickiego w 1 m-ąc po pogrzebie. 8.04. – Piątek. 17.00 + Tadeusza Jabłońskiego w 23 r. śm. 9.04. – Sobota. 7.30  10.04. – Niedziela Palmowa …

4.04. – 10.04.2022r. Read More »

28.03. – 3.04.2022r.

28.03. – Poniedziałek. 18.00 + Halinę Bienias od uczestników pogrzebu. 29.03. – Wtorek. 7.30  30.03. – Środa. 18.00 + Stanisława Dulczewskiego od uczestników pogrzebu. 31.03. – Czwartek. 7.30 W int. Marty z ok. urodzin. 1.04. – Piątek. 18.00 + Stanisława Dulczewskiego od uczestników pogrzebu. 2.04. – Sobota. 7.30 + Ryszarda. 3.04. – 5 Niedziela Wielkiego …

28.03. – 3.04.2022r. Read More »

21.03. – 27.03.2022r.

21.03. – Poniedziałek. 7.30  22.03. – Wtorek. 7.30  23.03. – Środa. 18.00  24.03. – Czwartek. 7.30  25.03. – Piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – I dzień rekolekcji. 10.00 + Halinę Bienias od uczestników pogrzebu. 17.00 Akt Zawierzenia i Droga Krzyżowa. 18.00 + Teresę Niewęgłowską, Halinę Piaskowską, Zdzisława Piaskowskiego. 19.30 + Józefa Rosika w 15 r. …

21.03. – 27.03.2022r. Read More »

14.03. – 19.03.2022r.

14.03. – Poniedziałek. 18.00 + Halinę Bienias od uczestników pogrzebu. 15.03. – Wtorek. 7.30 + Krystynę Żurkowską z ok. imienin i Tadeusza Żurkowskiego o łaskę życia wiecznego. 16.03. – Środa. 7.30 + Stanisława Dulczewskiego w 30 dni po śm. 17.03. – Czwartek. 7.30  18.03. – Piątek. 17.30 Droga Krzyżowa. 18.00 + cr. Kijewskich, Zygadło, Lipińskich, …

14.03. – 19.03.2022r. Read More »

7.03. – 13.03.2022r.

7.03. – Poniedziałek. 18.00 + Lubomiłę i Zdzisława Górskich. 8.03. – Wtorek. 7.30 + Zofię Zarychtę w 1 m-ąc po śm. 9.03. – Środa. 18.00 + Halinę Bienias po pogrzebie. 10.03. – Czwartek. 7.30 W int. o zdrowie Elżbiety Śnieżek oraz o potrzebne łaski dla Lory i Dariusza. 11.03. – Piątek. 17.30 Droga Krzyżowa. 18.00 …

7.03. – 13.03.2022r. Read More »

28.02. – 6.03.2022r.

28.02. – Poniedziałek. 18.00 + Antoniego Wróblewskiego (gr.28). 1.03. – Wtorek. 7.30 + Antoniego Wróblewskiego (gr.29). 2.03. – Środa Popielcowa. 10.00 + Krzysztofa Słupek. 18.00 + Eleonorę. 19.30 + Antoniego Wróblewskiego (gr.30). 3.03. – Czwartek. 7.30 O pokój między narodami. 4.03. – I Piątek miesiąca. 17.15 Droga Krzyżowa. 18.00 O światło Ducha Świętego dla Maksymiliana. …

28.02. – 6.03.2022r. Read More »

21.02. – 27.02.2022r.

21.02. – Poniedziałek. 18.00 + Antoniego Wróblewskiego (gr.21). 22.02. – Wtorek – święto Katedry św. Piotra. 7.30 + Antoniego Wróblewskiego (gr.22). 23.02. – Środa – wspomnienie św. Polikarpa. 18.00 + Antoniego Wróblewskiego (gr.23). 24.02. – Czwartek. 7.30 + Antoniego Wróblewskiego (gr.24). 25.02. – Piątek. 17.30 + Antoniego Wróblewskiego (gr.25). 18.30 + Małgorzatę Grabną w 1 …

21.02. – 27.02.2022r. Read More »