Opłatek_c. d.

li. 19 2017

Dalszy ciąg roznoszenie opłatka na wigilię będzie przebiegał według następującego planu:

– w poniedziałek – 20 listopada od godz. 10.00 - Skierdy, ul. Nadwiślańska od Rajszewa do Mdlińskiej oraz ul. Lipowa, ul. Muzyczna, ul. Czapli Siwej, ul. Zielona, ul. Wesoła, ul. Młodzieżowa, ul. Krzywa.

- w środę - 22 listopada – od godz. 10.00 Skierdy – ul. Modlińska (od Suchocina do ul. Golfowej w Rajszewie), Sołecka, Tesli, Kanarkowa, Rysia, Jaskółki, Lokalna, Wilgi, Rodzinna, Wronia, Krucza i ul. Modlińska i Bagno w Rajszewie;

- w czwartek – 23 listopada od godz. 14.00 – Rajszew, ulice: Daliowa,  Magnolii, Nasturcji, Polna, Fiołkowa, Chabrowa, Różana, Wiosenna, Konwaliowa, Nasza Droga,

- w piątek – 24 listopada – od godz. 14.00 -  Skierdy, ulice: Czajki, Kukułki, Zięby, Puszczyka – (z przerwą na Mszę Św. – od 17.30 – do 18.30)

- w sobotę – 25 listopada – od godz. 10.00 – Trzciany

- we wtorek – 28 listopada od godz. 14.00 – Skierdy, ulice: Kowalika, Pawia, Gołębia, Szczygla, Skowronkowa

– w środę – 29 listopada – od godz. 14.00 – Skierdy, ulice: Orla, Sokola, Jastrzębia, Krogulcza.

Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na budowę kościoła.

W opłatek będzie można zaopatrzeć się również w kościele w kaplicy od I niedzieli adwentu.