3 kwietnia 2022 r. – 5 Niedziela Wielkiego Postu

1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową Meki Pańskiej. Zachęcam do nabycia palm przygotowanych przez naszą młodzież.
  2. Prace posadzkarskie w kościele zostały chwilowo przerwane. Będą kontynuowane po świętach. Trwają również prace w salkach w kościele również przy posadzce. Jest to kosztowna inwestycja dlatego proszę za tydzień o tacę na realizację tych celów.
  3. Ruszyła nowa strona parafialna. Zachęcam do jej odwiedzenia. Będzie sukcesywnie uzupełniana o ważne informacje dla naszych parafian.
  4. Dziękuję osobom, które przyszły w środę posprzątać kościół. Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę Wspólnota Mężczyzn zaprasza na Drogę krzyżową dla mężczyzn o godz. 20.00 w kościele.
  6. W piątek 8.04. zapraszam na parafialną Drogę krzyżową, która w tym roku wyruszy po Mszy św. o 17.00 w kierunku ul. Golfowej w Rajszewie.
  7. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  8. Wszystkich ministrantów i panów do czytania Męki Pańskiej w niedzielę palmową zapraszam na zbiórkę do kościoła na godz. 10.00.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy.