21. II. 2021 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. Spotkanie wspólnoty mężczyzn w dzisiejszą niedzielę o godz. 19.00  – w kaplicy.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30, a po nim, ok. 18.00 Msza Św. Zapraszam.

3. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

4. Nabożeństwa Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00.

5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 11.30 – wspólna modlitwa rodziców modlących   się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich na tę wspólną modlitwę.

7. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 16.00 posługuje liturgicznie i muzycznie Wspólnota mężczyzn.

8. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek – godz. 7.00, w pozostałe dni  o godz. 18.00.

9. Intencje Mszy Św. w tygodniu: w czwartek – 25.02. – godz. 7.00 – o pokój i zgodę w rodzinie Marka, w piątek – 26.02. – godz. 18.00 + Krzysztofa Słupek, w sobotę – 27. 02. – godz. 18.00 – + Zenona Małolepszego w m – c od pog.,  w niedzielę – 14.02. – godz. 8.30 – + Antoniego Krysiaka w rocz. śm., Helenę Krysiak z okazji imienin, brata Mariana Krysiaka  – godz. 10.00 – + Bogumiłę Majczak w 8 rocz. śm., Tadeusza i Stefana Majczak, – godz. 11.30 – + Stanisława i Wandę Tyszkiewicz, ich nieżyjące dzieci Genowefę, Janusza, Czesławę, zięcia Zbigniewa Fronczyk, Monikę Świętlicką w 1 rocz. śm., – godz. 16.00 – w int. Wioletty i Rafała – w 18 rocz. ślubu.

10. Trwa okres Wielkiego Postu, min. czas podejmowania różnych zobowiązań pobożnościowych. Wspólnota mężczyzn proponuje włączenie się w ogólnopolską akcję Pokuta rodzin – Niniwa. Celem tej akcji jest przepraszać Boga za grzechy ofiarowując pokutę przez ręce Maryi. Pokuta rozpoczęła się w Środę Popielcową, a zakończy w Wielką Sobotę, 3 kwietnia. W tym czasie jesteśmy zachęcani do codziennej modlitwy rodzinnej choć jednym dziesiątkiem Różańca Świętego, a także spełniania dobrych uczynków oraz podejmowania drobnych aktów pokutnych. Więcej informacji na plakatach wokół kościoła.