Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2021_09_19_XXV Niedziela zwykła

1. Młodzież z klas VII i VIII i starszą, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszam dzisiaj, w niedzielę na Mszę Św. o godz. 16.00 – po Mszy Św. spotkanie

2. W sobotę, godz. 7.00 do kaplicy panowie ze Wspólnoty mężczyzn śpiewają godzinki. Zapraszamy chętnych do wspólnego śpiewu.

         3. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.30 wspólna modlitwa rodziców modlących się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich na tę wspólną modlitwę.

4. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.  Za wszystkie ofiary składam serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

         5. W przyszłą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 8.30 będą służyć panowie ze Wspólnoty mężczyzn.

         6. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla uchodźców z Afganistanu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

         7. W najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku będę nieobecny – we wtorek i czwartek – nie będzie Mszy Św. W pozostałe dni o godz. 18.00.

         8. Dziś, w Kościele Św. Jana Kantego w Legionowie odbędzie się koncert pieśni patriotycznych i religijnych w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego. Zespół będzie śpiewał w czasie Mszy Św. o godz. 18.00, a koncert będzie po Mszy Św.

         9. Samorząd Województwa Mazowieckiego rozprowadza biuletyn pt. Mazowsze. Zawiera informacje o tym, co dzieje się na Mazowszu. Wyłożony jest pod chórem. Jest bezpłatny – można go zabrać do domu.

         10. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w sobotę – 25.09. – godz. 18.00 – + Władysławę i Erazma Pożar, w niedzielę – 27.09. – godz. 8.30 – + Krzysztofa Słupek, – godz. 10.00 – + Hieronima Mariańskiego z okazji imienin, – godz. 11.30 – w int. Barbary w 50 rocz. urodzin i w int, Marcina w 20 rocz. urodzin – godz. 16.00 – + Wacława Liwskiego z okazji imienin i Kazimierę Liwską

         11. Stowarzyszenie  Przyjaciół  Gminy  Jabłonna  serdecznie  zaprasza do udziału w projekcie: „Rozwijasz siebie – usamodzielniasz dziecko i łagodzisz  skutki  epidemii  koronawirusa”  dofinansowanego  ze środków Państwowego   Funduszu   Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych  za  pośrednictwem  Województwa Mazowieckiego. Projekt zakłada realizację szeregu działań związanych ze wsparciem członków rodzin osób z niepełnosprawnościami, opiekunów, kadry i wolontariuszy  poprzez  zorganizowanie  i przeprowadzenie  szeregu interaktywnych  warsztatów  dedykowanych  ww.  osobom,  które  są bezpośrednio  zaangażowane  w  proces  rehabilitacji  zawodowej  lub społecznej osób z niepełnosprawnościami. W imieniu organizatorów zapraszamy osoby zainteresowane. Szczegóły  znajdują  się  na  stronie  portalu  społecznościowego Stowarzyszenia  Przyjaciół Gminy Jabłonna oraz na plakatach.

12. Centrum Kultury w Skierdach zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci w sobotę 25 września godz. 11.00. Wstęp 5 zł. Tego dnia odbędzie się również Dzień Otwarty Ośrodka Kultury Skierdy będzie można poznać instruktorów poszczególnych zajęć, odbędzie się min. pokaz tańca użytkowego w wykonaniu Mistrza Polski tańców ludowych. Całość zakończy o godz. 17.00 z ogniskiem, śpiewem. Będą też kiełbaski oraz gry i zabawy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814