Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2021_09_12_XXIV Niedziela zwykła

1. Dziś – 12.09. zapraszam na Mszę Św. o 11.30 rodziców i dzieci z kl. III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. Po Mszy Św. odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

2. Dziś również – 12.IX. o godz. 19.00 w kaplicy spotkanie wspólnoty mężczyzn.

3. Od najbliższej soboty ze Wspólnotą mężczyzn wznawiamy śpiewanie godzinek w kaplicy o godz. 7.00. Zapraszam.

         4. Młodzież z klas VII i VIII i starszą, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę Św. o godz. 16.00 w niedzielę – 19.IX.  Po Mszy Św. spotkanie.

         5. Przyszła niedziela w naszej parafii będzie poświęcona czci Św. Andrzeja Boboli.

         6. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

         7. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek 13.09. – godz. 18.00 – + Ludwika Bonieckiego, we wtorek – 14.09. – godz. 7.00 – + Remigiusza Kruzel w 49 rocz. śm., Marię, Ewę i Adama Kruzel, w środę – 15.09. – godz. 18.00 – w int. Edyty i Dariusza Klepczyńskich w 20 rocz. ślubu, w piątek – 17.09. – godz. 18.00 – w int. Krystyny i Jana w 50 rocz. ślubu, w sobotę – 18.09. – godz. 17.00 – ślub Aleksandry Łoginow, godz. 18.00 – + Ludwika Bonieckiego, w niedzielę – 19.09. – godz. 8.30 – 1. + Mariannę Łostowską, 2. + Arkadiusza Zwolińskiego, – godz. 10.00 – 1. + Małgorzatę Grabny, 2. + Janinę Kiliś, – godz. 11.30 – 1. + Czesława Marszalik, 2. W int Jasia w 3 rocz. urodzin – godz. 16.00 – + + Wiktora i Emanuelę Kijewskich, Annę Kijewską w kolejny m – c od śm., zm. z rodzin Zygadło, Walczak, Zielińskich, Reszka i Tyda

         8. Ogłoszenie Wójta Gminy Wójt Gminy Jabłonna przypomina o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Spisowi podlegają wszyscy mieszkańcy naszej gminy zameldowani na stałe oraz czasowo przebywający na jej terenie. Udział w spisie jest obowiązkowy, ale spisujemy się przede wszystkim we własnym interesie i w interesie naszej gminy. To właśnie w oparciu o wyniki spisowe przyznawane są dotacje gminne czy podejmowane decyzje o inwestycjach w edukację, ochronę zdrowia, transport lokalny dostosowany do realnych potrzeb mieszkańców. Dlatego udział w spisie jest tak ważny, liczy się każdy wypełniony formularz spisowy i każda odpowiedź. Można się spisać przez Internet, telefon, w urzędzie lub przy pomocy rachmistrza, który będzie się kontaktował z osobami jeszcze nie spisanymi. Spis kończy się 30 września, zostało już więc niewiele czasu. Nie należy odkładać tego obowiązku na ostatnią chwilę. Biorąc udział w spisie powszechnym pozwalamy rozwijać się naszej gminie, zmieniać na lepsze otoczenie i warunki do życia dla siebie i swoich bliskich. Więcej szczegółów w można uzyskać w Gminnym Biurze Spisowym.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814