Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2021_07_11_XVI Niedziela zwykła

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Marcin Kawecki, kawaler z Warszawy, par. Chrystusa Króla  i Marika Maj, panna ze Skierd z par. tutejszej, zapowiedź II. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

  1. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek – godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

2. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie, gdziekolwiek wyjedziemy, o Panu Bogu, o modlitwie, niedzielnej Mszy Św.

3. W zakrystii są do odebrania zdjęcia i filmy z uroczystości I Komunii Św.

 4. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: od poniedziałku do soboty codziennie Msza Św. greg. za + Czesławę Zając, w niedzielę – 18.07. – godz. 8.30 – 1. + Kazimierza Kordowskiego w 26 rocz. śm., 2. + Elżbietę Skurzak w 4 rocz. śm., – godz. 10.00 – 1. W int. Weroniki z okazji 18 rocz. urodzin, 2. + Czesławę Zając – greg. 12, – godz. 11.30 – 1. + Teresę Błaszczak w 1 rocz. śm.,  Piotra Błaszczaka, 2. O zdrowie i błogosławieństwo dla rodziny, – godz. 16.00 – + Wiktora i Emanuelę Kijewskich, Annę Kijewską w kolejny m – c od śm., zm. z rodzin Zygadło, Walczak, Zielińskich, Reszka i Tyszka. 5. Centrum Kultury w Skierdach zaprasza na przedstawienie teatralne dla dzieci w sobotę 17 lipca o godz. 11. Wstęp 5 zł 


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814