Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2021_06_13_XI Niedziela zwykła

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Andrzej Piotr Panek, kawaler i Bożena Ewa Dykta, panna oboje ze Skierd z par. tutejszej, zapowiedź II. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

1. Dziękuję rodzicom dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. za przygotowanie  naszego kościoła do uroczystości, za zrobione dekoracje, za kwiaty, za dar ołtarza dla parafii. Bóg zapłać.

         2. Dla dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. od poniedziałku do soboty trwa biały tydzień. Zapraszam codziennie na Mszę Św. o godz. 18.00 w strojach I komunijnych.

         3. Dziś, o godz. 19.00 – spotkanie wspólnoty mężczyzn.

         4. W czwartek – 17.06. Msza Św. o godz. dla kręgów rodzin na zakończenie roku formacyjnego. Zapraszamy.

         5. W najbliższy piątek – 18. czerwca po Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym wieczór uwielbienia –

6. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

7. W dzisiejszą niedzielę o godz. 19.00 – spotkanie wspólnoty mężczyzn.

8. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o 16.00 i nabożeństwie czerwcowym spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

         9. Msze Św. w tygodniu – o godz. 18.00.

         10. W zakrystii są do odebrania zdjęcia i filmy z uroczystości I Komunii Św.

11. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: – poniedziałek i wtorek Msza Św. greg. + Krzysztofa Słupek, w środę – 16.06. – godz. 18.00 – + Marię, Ewę, Remigiusza i Adama, w czwartek – godz. 18.00 – w int. Kręgów rodzin, w piątek – 18.06. – godz. 18.00 – + Jerzego Jabłońskiego w 25 rocz. śm., Krystynę, Zofię, Władysława i Zygmunta Jabłońskich, w sobotę – 19.06. – godz. 16.30 – ślub Joanny Łostowskiej i Karola Matysiak, – godz. 18.00 – + Wiktora i Emanuelę Kijewskich, Annę Kijewską w kolejny m – c od śm., w niedzielę – 13.06. – godz. 8.30 – 1. + Jana Mróz z okazji imienin i Dariusza Wardal, 2. W int. Magdy Kielak z okazji 40 rocz. urodzin, – godz. 10.00 – 1. + Piotra Błaszczaka z okazji imienin i dnia ojca, Teresę Błaszczak, 2. + Mariana Parchetę, Stefana Klonowskiego, – godz. 11.30 – 1. W int. pp. Beaty i Krzysztofa Piotrowskich, 2. + Jana Marciniuk z okazji imienin, – godz. 16.00 – + Gabrielę Osiecką.

12. Ks. Proboszcz jest dzisiaj w swojej parafii rodzinnej – w Jasienicy. Parafia ufundowała obraz Św. Andrzeja Boboli do prezbiterium naszego kościoła. Ks. Stanisław pojechał po obraz i podziękować za obraz.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814