2021_06_06_X Niedziela zwykła

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Andrzej Piotr Panek, kawaler i Bożena Ewa Dykta, panna oboje ze Skierd z par. tutejszej, zapowiedź I. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę naszego kościoła, za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę – 4200 zł. Bóg zapłać.

2. W czwartek zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Msza Św. będzie o godz. 18.00, a na zakończenie Mszy Św. odbędzie się poświęcenie wianków z ziół i roślin.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Św. o godz. 18.00. W całym polskim Kościele będzie odmówiony akt poświęcenia naszego narodu Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Nie obowiązuje w tym dniu post. W ramach przygotowania do tego wydarzenia, codziennie po wieczornej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30, oprócz poniedziałku.

4. W najbliższą sobotę – 12.06. druga w tym roku uroczystość I Komunii Św. dla dzieci z kl. III. Msza Św. o godz. 13.00. Próba dla dzieci – jutro – w poniedziałek, ok. 18.45. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin – w piątek od godz. 18.45  do 19.30. Zapraszam.

5. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 – spotkanie wspólnoty mężczyzn.

7. Msze Św. w tygodniu – we wtorek o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.

8. W zakrystii są do odebrania zdjęcia i filmy z uroczystości I Komunii Św.

9. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: – codziennie Msza Św. greg. + Krzysztofa Słupek, w piątek – 11.06. – godz. 18.00 – 1. + Aleksandra w 16 rocz. śm., 2. + Krzysztofa Słupek – greg., w niedzielę – 13.06. – godz. 8.30 – + Krystynę i Wiesława Szkup, Teresę i Jana Kordowskich z okazji dnia matki i ojca – godz. 10.00 – + Józefę, Jana i Tersę Głowackich, – godz. 11.30 – + Zdzisława Potęgę i jego rodziców, – godz. 16.00 – + Krzysztofa Słupek – greg.