2021_05_16_Wniebowstąpienie Pańskie

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Adam Bienias, kawaler ze Skierd i Kinga Koczara, panna z Makowa Maz. z par. św. Józefa – zapowiedź I. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o ich zgłoszenie. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

1. Dziękuję rodzicom dzieci, które wczoraj obchodziły rocznicę I Komunii Św. za przygotowanie  naszego kościoła do uroczystości, za posprzątanie. Bóg zapłać.

2. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Św. – we wtorek i czwartek – po Mszy o godz. 7.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00, w niedzielę i święta po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszam.

3. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

4. W przyszłą niedzielę – 23.05. po Mszy Św. o godz. 16.00 – spotkanie dla młodzież przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 16.00 posługuje liturgicznie i muzycznie Wspólnota mężczyzn i parafialny zespół ewangelizacyjny „Laudate Deum”.

6. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: – codziennie Msza Św. greg. + Krzysztofa Słupek, w niedzielę – 23.05. – godz. 8.30 – 1. + Zenona Małolepszego, 2. + Stanisławę Boniecką i Bolesława Bonieckiego, – godz. 10.00 – w int. Barbary w 1 rocz. urodzin, 2. + Krzysztofa Słupek, godz. 11.30 – 1. + Teresę Błaszczak z okazji dnia matki i Piotra Błaszczaka, 2. + Wiktora i Emanuelę Kijewskich, Annę Kijewską w kolejny m-c od śm., oraz w int. Iwony Kijewskiej z okazji imienin i Magdy Stankiewicz z okazji imienin, godz. 16.00 – + Mariannę Affek w 4 rocz. śm.