Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_09_06_XXIII Niedziela zwykła

1. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę na budowę naszego kościoła. Zostało złożone 4 100 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

2. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. Zapraszam.

3. Młodzież z klas VII i VIII i starszą, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszam na I spotkanie dziś, po Mszy Św. o godz. 16.00

4. W sobotę – 12.IX. Wspólnota mężczyzn, po wakacyjnej przerwie wznawia śpiewanie godzinek. Zapraszamy chętnych do wspólnego śpiewu na godz. 7.00 do kaplicy.

5. W sobotę – 12.IX. o godz. 11.00 ostatnia grupa dzieci przystąpi do I Komunii Św. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzin w piątek po Mszy Św. od godz. 18.30.

6. W przyszłą niedzielę – 13.IX. o godz. 19.00 w kaplicy spotkanie wspólnoty mężczyzn.

7. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

8. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek 7.09. – godz. 18.00 – + Urszulę Wierzbicką, w piątek – 11.09. – godz. 16.00 – ślub Wiktoria Wanna – Maciej Gałecki, w sobotę – 12.09. – godz. 18.00 – + Aleksandra, Eleonorę i Marię Kostrzewa, w niedzielę – 13.09. – godz. 8.30 – w int. parafian, – godz. 10.00 – + Stanisława, Tadeusza, Rozalię Rębelskich, Hanię i Lecha Zarychta, Halinę, Iwonę i Romana Adamczyk, Jerzego Gorzelak, Józefa Krawczyk, Zbigniewa Nowak, – godz. 11.30 – + Janinę Sikora, Leona Oleksiaka, Stanisława Pełkę, – godz. 16.00 – + Jana, Józefę i Teresę Głowackich

9. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna oraz Dom Weselny Eden w Suchocinie serdecznie zapraszają Wszystkich Mieszkańców Gminy Jabłonna oraz Gości do udziału w ogólnopolskim czytaniu „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Czytanie odbędzie się dziś, w godz. 18.00 – 20.00 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. Organizatorzy zachęcają do przynoszenia własnych egzemplarzy „Balladyny”, które będą stemplowane specjalną okolicznościową pieczęcią otrzymaną od Pary Prezydenckiej Andrzeja Dudy oraz Agaty Kornhauser-Duda. Ponadto planowane są warsztaty dla dzieci i młodzieży, oprawa muzyczna i słodki poczęstunek. Uroczyste spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej Rzeczypospolitej Polskiej. Serdecznie zapraszamy !!!


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814