Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_08.30_XXII Niedziela zwykła

1. Dziś, po Mszy Św. o godz. 11.30 wspólna modlitwa rodziców modlących się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy wszystkich na tę wspólną modlitwę.

         2. Ofiary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę są przeznaczone na prace przy naszym kościele.  Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.

         3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, o 18.00 Msza Św. Zapraszam do comiesięcznej spowiedzi. Szczególnie zaproszenie chcę skierować do dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny, aby w jedności z Panem Jezusem ten czas szkoły można było przeżywać. Od godz. 10.00 udam się z Komunią św. do chorych w domach.

         4. W sobotę – 5.IX. po Mszy Św. ok. 18.30 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci, które 12. 09. przystąpią do I Komunii Św.

         5. W niedzielę – 6.IX. – po Mszy Św. o godz. 11.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Św. Zapraszam.

6. Młodzież z klas VII i VIII i starszą, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszam na I spotkanie w niedzielę – 6.IX. po Mszy Św. o godz. 16.

7. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

         8. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek i wtorek Msza Św. greg. za + Elżbietę Skurzak, w środę – 2.09. – godz. 18.00 – + Edwarda Sabat, w czwartek – 3.09. – godz. 7.00 – + Stefanię i Juliana Średnickich z okazji imienin, w piątek – 4.09. – godz. 18.00 – w int. siostry Anety – o uwolnienie od wszelkiego zła, w sobotę –5.09. – godz. 18.00 – + Stefana Pełkę z okazji imienin, Tadeusza Komorowskiego, w niedzielę – 6.09. – godz. 8.30 – w int. Marii Kruzel – dziękcz. z prośbą o zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski, – godz. 10.00 – 1. + Anielę Maksymiuk, 2. + Michalinę i Władysława Jabłońskich, – godz. 11.30 – w int. Kazimiery z okazji 90 rocz. urodzin, – godz. 16.00 – 1. + Mieczysława Rosika, 2. w int. Franciszka w 18 rocz. urodzin

         9. Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna oraz Dom Weselny Eden w Suchocinie serdecznie zapraszają Wszystkich Mieszkańców Gminy Jabłonna oraz Gości do udziału w ogólnopolskim „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6 września w godz. 18.00 – 20.00 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. Organizatorzy zachęcają do przynoszenia własnych egzemplarzy „Balladyny”, które będą stemplowane specjalną okolicznościową pieczęcią otrzymaną od Pary Prezydenckiej Andrzeja Dudy oraz Agaty Kornhauser-Duda. Ponadto planowane są warsztaty dla dzieci i młodzieży, oprawa muzyczna i słodki poczęstunek. Uroczyste spotkanie zostało objęte Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej Rzeczypospolitej Polskiej.

10. Sołtys Skierd, p. Teresa Młynarek zaprasza w  piątek – 4.09. o godz. 18.00 na wiejskie zebranie dla mieszkańców Skierd w GCKiS przy ul. Nadwiślańskiej 1.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814