Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_07_05_XIV Niedziela zwykła

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Mateusz Adam Klejnowski, kawaler z Rajszewa z naszej parafii i Kinga Prokopczyk, panna z parafii Św. Barbary w Modlinie Twierdzy  – zapowiedź I.

– Krystian Domański, kawaler z Suchocina, par. Św. App. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim i Magdalena Mieczkowska, panna ze Skierd, z naszej parafii. Zapowiedź I

Narzeczonych polecamy modlitwie parafian. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tym osobami proszony jest o zgłoszenie.

1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę naszego kościoła, za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę – 4000 zł. Bóg zapłać.

2. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.

3. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy w tym czasie, gdziekolwiek wyjedziemy, o Panu Bogu, o modlitwie, niedzielnej Mszy Św.

4. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: codziennie Msza św. greg. za + Janinę Banach,  poniedziałek – 6.07. – godz. 18.00 – + Urszulę Wierzbicką, w niedzielę – 12.07. – godz. 8.30 – + Janinę Banach, – godz. 10.00 – + Jerzego Gołasiewicza, rodziców Jana i Jadwigę, braci Stefana i Stanisława, siostrę Marysię z rodz. Łapińskich, – godz. 11.30 – + Teresę Pochopień Błaszczak w 7 rocz. śm., -godz. 16.00 – + Stanisława Liwskiego.

5. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: codziennie Msza św. greg. za + Janinę Banach,  poniedziałek – 6.07. – godz. 18.00 – + Urszulę Wierzbicką, w niedzielę – 12.07. – godz. 8.30 – + Janinę Banach, – godz. 10.00 – + Jerzego Gołasiewicza, rodziców Jana i Jadwigę, braci Stefana i Stanisława, siostrę Marysię z rodz. Łapińskich, – godz. 11.30 – + Teresę Pochopień Błaszczak w 7 rocz. śm., -godz. 16.00 – + Stanisława Liwskiego.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814