Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_06_21_XII Niedziela zwykła

         Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Marcin Andrzej Filipiuk, kawaler z Białej Podlaskiej i Joanna Karolina Podgórska, panna z Rajszewa, z naszej parafii  – zapowiedź II. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tym osobami proszony jest o zgłoszenie.

1. Dziękuję rodzicom dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. za przygotowanie  naszego kościoła do uroczystości, za zrobione dekoracje, za kwiaty, za dar ołtarza dla parafii. Bóg zapłać.

2. Dla dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. od poniedziałku do soboty trwa biały tydzień. Zapraszam codziennie na Mszę Św. o godz. 18.00 w strojach I komunijnych. Msze Św. w tygodniu w kościele.

3. Dziękuję Panom, którzy w poniedziałek pomagali przy przywiezieniu ławek z Tarchomina, ich rozładowaniu, wniesieniu i ustawieniu w kościele. Bóg zapłać. Dziękuję za skoszenie trawy i jej zgrabienie. Bóg zapłać.

4. Dziś na dodatkowej Mszy Św. o godz. 18.00 gościć będziemy w naszej parafii ks. bpa Romualda Kamińskiego, który przybędzie udzielić sakramentu bierzmowania.

5. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

6. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.30 wspólna modlitwa rodziców modlących  się dziesiątkiem różańca za swoje dzieci. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich rodziców.

7. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

8. W tygodniu Msze Św. o godz. 18.00. Po Mszach Św. nabożeństwo czerwcowe.

9. Transmisje Mszy Św. przez internet utrzymamy do końca czerwca.

10. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – 22.06. – godz. 18.00 – + Edwarda Sabat, w środę – 24.06. – + Janinę i Waldemara Grabczyńskich, w czwartek – 25.06. – godz. 18.00 – w int. Agnieszki i Johna z okazji 9 rocz. ślubu, – w piątek – 26.06. – godz. 18.00 – + Dariusza Wardal, Jana Mróz, – w sobotę 27.06. – godz. 18.00 – + Andrzeja Więch w 3 rocz. śm., w niedzielę – 28.06. – godz, 8.30 – + Teresę Stepkowską, Marię, Józefa Stanisława, Pawła, Jadwigę Stepkowskich, Marię i Antoniego Smolińskich, Hankę i Tadeusza Moczydłowskich, Sabinę, Mariana i Ziutka Rybickich, – godz. 10.00 – w int. Mateusza z okazji 18 rocz. urodzin, – godz. 11.30 – + Lucynę w 7 rocz. śm. i Jerzego Bierzuńskich, – godz. 16.00 – + Romana Liwskiego w 25 rocz. śm.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814