Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_05_24_VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie

         Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Michał Łukasz Wiśniewski, kawaler ze Skierd z naszej parafii i Patrycja Gawryś, panna z par. Św. Zygmunta w Słomczynie – zapowiedź I. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian. Jeśli ktoś wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tym osobami proszony jest o zgłoszenie.

         1. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy Św. – we wtorek i czwartek – po Mszy o godz. 7.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00, w niedzielę i święta po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszam.

         2. W sobotę – o godz. 7.00 – panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci NMP. Zapraszamy do wspólnego  śpiewu.

         3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

         4. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: – codziennie Msza Św. greg. + Zdzisława Potęgę, w środę – 27.05. – godz. 18.00 – + Dariusza Wardal, w niedzielę – 31.05. – godz. 8.30 – w int. Michała o łaskę zdrowia i siły do pokonywania trudności dnia codziennego, – godz. 10.00 – + Bronisława Świątko w 6 rocz. śm., Ryszarda Świątko, godz. 11.30 – 1. w int. Joanny i Piotra Wardak w 1 rocz. slubu, 2. + Zdzisława Potęgę, godz. 16.00 – + Krystynę Sabat w 1 rocz. śm.          5. Ogłoszenie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – Bierzmowanie odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem wakacji w mniejszych grupach. Proszę o dostarczenie metryk chrztu, którzy jeszcze tego nie zrobili. Proszę także o przesłanie smsem imienia, jakie przyjmie się przy bierzmowaniu i kto będzie świadkiem.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814