Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2020_05_02_Informacja o rocznicy I Komunii Św.

Rocznica I Komunii Św. była planowana na 17 maja br. W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią, nie chcę blokować niedzielnej Mszy Św. tylko dla dzieci i rodziców dzieci rocznicowych. Jeśli się nic nie zmieni, rocznica będzie w nasz odpust parafialny – 16.V. na dodatkowej Mszy Św. tylko dla dzieci i rodzin o godz. 11.30.

Spowiedź przed rocznicą we czwartek – 14.V. od 18.30 do 19.30. Prób przed rocznicą nie będzie. Dzieci zajmą miejsca od razu na krzesełkach przygotowanych. Powinny mieć maseczki. Obchodzenie rocznicy I Komunii Św. obowiązkowe nie jest. Proszę o informację smsem, które dzieci będą obchodzić rocznicę I Komunii Św.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814