Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2019_12_15_III Niedziela Adwentu

1. Roraty – czyli Msze Św. ku czci Matki Bożej – są w poniedziałki, środy i soboty o godz. 18.00. Na roraty zapraszam ze świecami, które są symbolem naszego czekania wraz z Maryją na przyjście Syna Bożego.

2. W soboty o godz. 7.00 panowie ze Wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich do wspólnego śpiewu ku czci M. Bożej.

3. W przyszłą niedzielę – po Mszy Św. o godz. 16.00 będzie ubieranie szopki i dekoracji bożonarodzeniowych.

4. Jak co roku, Caritas rozprowadza świece wigilijne. Można się w nie zaopatrzeć przy wyjściu z kaplicy. Dochód jest przeznaczony na akcje charytatywne prowadzone przez Caritas.

5. Przy ołtarzu wyłożony jest opłatek wigilijny. Jeśli ktoś chciałby opłatek bezglutenowy, proszę zgłosić się do zakrystii.

6. Msze Św. w tygodniu – we wtorek i czwartek – o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.

7. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.

8. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: w niedzielę 22.12. – godz. 10.00 – 1. + Annę i Bogdana Doktor, 2. Kazimierza Rudnickiego w 30 rocz. śm., – godz. 11.30 – + Ewę Bożenę Sawicką w 1 rocz. śm., Macieja Sawickiego, Jana Kondeja, dziadków Sukiertów, – godz. 16.00 – + zm. z rodz. Smolińskich – Edwarda, Franciszka, Henryka, Annę i Franciszka Ks. Stanisław jest dzisiaj w par. Załubice, gdzie głosi kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814