Rzymskokatolicka

Parafia św. Andrzeja Boboli w Rajszewie

2019_12_08_II Niedziela Adwentu

1.  Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj sprzątali nasz kościół i kaplicę. Bóg zapłać.

2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 19.00 w kaplicy spotkanie wspólnoty mężczyzn.

3. W sobotę o godz. 7.00 w kaplicy panowie ze wspólnoty mężczyzn śpiewają Godzinki ku czci Matki Bożej. Zapraszamy do wspólnego śpiewu.

4. Roraty w tym tygodniu – w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 18.00. Na roraty zapraszam ze świecami.

5. Jak co roku, Caritas rozprowadza świece wigilijne w cenie 5 zł. Wyłożone są przy drzwiach wejściowych. Dochód jest przeznaczony na akcje charytatywne prowadzone przez Caritas.

6. Przy bocznym wyjściu z kościoła znajduje się opłatek. Ofiary składane za opłatek są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

7. Intencje Mszy Św. w najbliższym tygodniu: we wtorek – godz. 7.00 – + Jana Frukacz, w czwartek – godz. 7.00 – + Aleksandra z okazji imienin, w niedzielę – 15.12. – godz. 10.00 – + Ewę Teller i Eugeniusza Wesołowskiego, godz. 11.30 – + zm. z rodz. Szarneckich, Wójcickich, Zawadzkich i Sienkiewiczów, – godz. 16.00 – + Edwarda Pieniaka         8. Wczoraj zakończyły się rekolekcje adwentowe. Prowadził je ks. Michał Chaciński, wikariusz par. Św. Łukasza Ewangelisty na warszawskich Nowodworach. Niedługo będzie można odsłuchać wygłoszone konferencje. Ks. Michał ma swój kanał na YouTube pod następującym adresem: https//www.youtube.com/channel/UChryO1qmMXSeMtMBQbUTb4w – umieszcza na tym kanale różne swoje konferencje. Zachęcam do posłuchania.


Parafia Św. Andrzeja Boboli
ul. Różana 2, Rajszew, 05-110 Jabłonna
tel: 797 936 814