12 grudnia 2021 r. – 3 Niedziela Adwentu

1. Zapraszam na roraty. Odprawiane są w naszym kościele  w poniedziałek i środę o 18.00, a pozostałe dni tygodnia o 7.30. Zachęcam do przychodzenia z lampionami.
  2. Przy ołtarzu można nabyć opłatki na stół wigilijny. Do kupienia są również świece na stół wigilijny w zakrystii. Włączamy się w ten sposób w „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  3. W czwartek 23.12. od 9.00 planuję wizyty u chorych z posługą kapłańską. Chętne osoby proszę zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  4. Zachęcam do wzięcia udziału w Synodzie o synodalności przez wypełnienie ankiety, które są wystawione przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.
  5. Dzisiaj o 19.00 w sali na plebanii odbędzie się comiesięczne spotkanie Wspólnoty Mężczyzn. Wszyscy nowi chętni są mile widziani.
  6. Za tydzień 19.12. po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

tel: 797 936 814; email: parafiaaboboli@gmail.com